03-9418585 archineto@gmail.com
צרו קשר עוד היום!

התקשרו עכשיו להצעת

מחיר מיידית: 03-9418585

מחסן להשכרה

מחסן להשכרה

מתי אתה באמת צריך מחסן להשכרה? מתי מחסן להשכרה באמת נחוץ?

השכרת מחסן יכולה להיות פתרון זמני לאנשים המחפשים דירה ואין להם היכן לאחסן את תכולתם.
יבואנים, בעלי חנויות וקמעונאים זקוקים למחסן להשכרה כדי לנהל מלאי שוטף בקנייה ומכירה.
כמו כן , לפעמים אין מספיק מקום בבית לכל הרכוש ופתרון חכם הוא השכרת מחסן שבו יאוחסן הציוד.
השכרת מחסן טובה גם לישראלים היוצאים לשליחות מהעבודה בחו"ל, שכן, באפשרותם לאחסן במחסן להשכרה את רכושם ותכולת ביתם.
נוסף על כך, מחסנים להשכרה יכולים להיות טובים לחברות בעלות ארכיון, או מסמכים כמו לדוגמא חברות בנייה.
מי שעובר דירה לעיתים מקבל את הדירה החדשה רק לאחר שהוא מפנה את הדירה הישנה, בתקופת הביניים הזו השכרת מחסן היא פתרון נוח, ניתן יהיה לאחסן תכולת דירה במחסן להשכרה, עד שיכנס לביתו החדש.
בעלי עסקים שבבעלותם ציוד רב של העסק ישכרו מחסן להשכרה ובו יאחסנו את הציוד.
כאשר בעל דירה עורך שיפוצים בביתו עדיף שיאחסן את תכולת דירתו במחסן להשכרה, כך היא לא תיפגע או תתלכלך במהלך השיפוץ.

פרמטרים לבחירת מחסן להשכרה:

מחסן להשכרה מתאים לאחסון תכולת דירה\עסק אך גם למטרות כמו אחסון ציוד. עבור המטרות הראשונות נגישות המחסן להשכרה היא לא עניין חשוב במיוחד ,אך עבור אחסנת ציוד, נגישות היא קריטריון חשוב שנלקח בחשבון מכיוון שיש צורך להתנייד אל המחסן בקלות. למשל, עסק של בנייה שבוחר לאחסן את הציוד שלו במחסן להשכרה צריך שהמחסן  יהיה קרוב לבית העסק ובמקום מרכזי. בזכות מיקום מרכזי של מחסן בעל העסק יהנה מנגישות גבוהה וחיסכון עלויות וזמן. ישנם פרמטרים נוספים המשפיעים על בחירת מחסן להשכרה ונפרטם כעת:

ביטחון-

בטחון המחסנים הוא קריטריון חשוב בשיקול זה. הייתם מעדיפים לאחסן את הציוד במקום פרוץ, או במקום סגור ומאובטח המגן מפגעי מזג האוויר? במקום מעופש ומלוכלך או שמא במקום מודבר כך ששום דבר לא יפגע ביקר לכם?
כחלק מהביטחון, מומלץ שלמקום תהיה מערכת אזעקה ,מצלמות, מוקד שמירה\חברת אבטחה על מנת להקטין ככל הניתן סיכוי לגניבה או פגיעה ברכוש של היקר לכם, ולא פחות חשוב , בשביל השקט האישי שלכם. פרמטר זה חשוב ביותר ורצוי לקחת אותו בחשבון בתהליך השכרת מחסן.

ניקיון-

חשוב מאוד שהמקום יהיה אסטטי, מסודר ונקי ככל הניתן. יש מקרים רבים בהם רכוש נהרס כתוצאה מחרקים, טרמיטים ואפילו יונים או חתולים. חשוב שהמקום יהיה אטום לחלוטין כדי להימנע מ"פולשים למינהם". כמו כן , חשוב שתהיה במקום הדברה אך מומלץ שלא הדברה כימית, הדברה זו מתבצעת באמצעות רעלים חזקים שהורגים את המזיקים אך במקרה של מגע פיזי, יכולים לפגוע גם בכם, לכן מומלצת הדברה ירוקה. שיטה זו מבוססת על חומרים רעילים הרבה פחות שלא יגרמו לאדם נזק אך יהיו אפקטיביים מספיק כלפי מזיקים. נוסף על כך, יש לוודא שתקרת המקום אטומה מפני מים על מנת שלא תהיה נזילה וכך ישמר רכושכם במחסן המושכר.

שירות לקוחות-

עסק טוב נמדד לא רק בשירותים שהוא נותן, אלא גם איך הוא נותן. ללא ספק דבר שמעלה רמה של עסק בשיעור רב הוא שירות הלקוחות, זה הרי ברור שתרצו מקום שמקבל אתכם בסבר פנים יפות ונותן שירות ברמה גבוהה. האדיבות של העובדים בעסק חשובה מאוד וחשוב שיתנו לכם יחס אישי, כך הם יהיו ערניים לביקורת שלכם ולבעיות שצצות בקשר לאחסון. אם אתם עורכי דין או רואי חשבון, חשוב שלמקום בו אתם מאחסנים יהיה שרות של הובלת קלסרים, כלומר, ברגע שאתם צריכים קלסרים\מסמכים עובד המקום יגיע אליכם ויספק לכם את שביקשתם. ניתן להסיק שלא רק המחסן להשכרה חשוב, אלא גם היחס אותו אתם מקבלים מאנשי המקום.

שירותי גניזה-

גניזה היא השמדה של מסמכים שאין בהם יותר שימוש או מסמכים ביטחוניים, לרוב ע"י גריסה אך גם על ידי חומרים כימיים. אם אתם מעוניינים באחסון מסמכים או קלסרים חשוב שתבדקו אם למחסן יש שירותי גניזה , וכך גם תוכלו להיפטר ממסמכים לא אקטואלים. בכך תוכלו לפנות שטח אחסון למסמכים נוספים, ולא יהיה לכם צורך בהשכרת מחסן נוסף.

חניה בקרבת המקום-

חשוב מאוד (!) שבמקום תהיה חנייה מספיקה, ושהחנייה תהיה קרובה לדלת המחסן. חניה מספקת וקרובה למחסן תסייע לחסוך בזמן כאשר אתה מגיע למחסן, כך לא תצטרך לבזבז את זמנך על חיפוש חנייה, ולא תבזבז כסף על חניה בחניונים. כמו כן , חנייה קרובה לדלת המחסן תחסוך לך סחיבה מעייפת וארוכה. לכן, כשאתם מחפשים מחסן להשכרה קחו בחשבון את פרמטר הנגישות- השכרת מחסן נגיש עדיפה על פני השכרת מחסן מרוחק יחסית ולא נגיש ע"י כלי רכב דבר היכול לחסוך כאבי גב :-)

מהם היתרונות במחסן להשכרה בארכינטו?

ארכינטו היא חברה מהמובילות בתחום השכרת מחסנים וארכיון. ארכינטו מספקת שירות חם ומקצועי לכל לקוחותיה. ארכינטו מספקת מגוון שירותי אחסון ללקוחות פרטיים ועסקיים, נותנת פתרון באחסון תכולת דירה, סחורה וציוד, ארכיון ואחסנת מסמכים. מחסנים להשכרה זה אנחנו.
הסטנדרט של המחסנים הוא גבוה ביותר, המחסנים נמצאים בתוך מבנה בטון ומופרדים זה מזה באמצעות קירות גבס כפולים. תקרת בטון המגנה מפגעי מזג האוויר , הדברת חרקים ומזיקים.
כמו כן, ברשותנו מערכת אזעקה מהמתקדמות בארץ בעלת חיבור ישיר למוקד שמירה, חיישני מגע ותזוזות, ועשרות מצלמות שמתעדות 7\24 את האיזור. נוסף על כל אלה, בארכינטו יש פרטיות מרבית , המחסנים נעולים והמפתח לכל מחסן נמצא אצל הלקוח. קיימת חנייה מרובה ובשטח גדול שמגיעה כמעט עד דלת המחסן, ויש שרותי גניזה ללקוחות המקום.
מיותר לציין שהמקום נקי ממזיקים והחדרים אטומים לחלוטין.

ישנם מבנים שמשמשים לצרכי מגורים. מבנים אחרים משמשים לייצור מוצרים, כמשרדים של בעלי מקצועות חופשיים, לצרכי ציבור ועוד. בסקירה הנוכחית נבקש להתמקד במבנים ייעודיים המשמשים לצרכי אחסון ולתקופות קצובות. במילים אחרות, נדבר להלן על השכרת מחסן, מי בעצם זקוק לכך, מהם המאפיינים שכדאי לשים אליהם לב ועוד.

השכרת מחסן – למי זה מתאים

הפתרון של השכרת מחסנים נראה אולי כמתאים רק למשווקים גדולים או למי שיש ברשותו סחורה רבה, אך למעשה, במציאות המצב שונה. אמנם, השכרת מחסן בהחלט מתאימה למשווקים וליצרנים שזקוקים לפתרונות אחסון לתקופות ארוכות, או מפעם לפעם אבל פתרונות אלה נדרשים גם במקרים רבים אחרים.

  • בעלי מפעלים – זקוקים לפתרונות אחסון כאשר אין ברשותם די מחסנים לתקופות שונות.
  • בעלי משרדים – זקוקים לפתרונות אחסון כאשר יש להם ציוד שהם לא זקוקים לו באופן שוטף.
  • גופים שונים זקוקים לפתרונות אחסון כאשר יש ברשותם קלסרים ישנים שצריכים להישמר לצורך ביקורות מס או מטעמים אחרים.
  • אנשים פרטיים זקוקים לפתרונות אלה לתקופות שבהן הם יוצאים לשליחות בחו"ל או לצורך עריכת שיפוצים בבית הפרטי כפתרון לתכולת דירה.

השכרת מחסן – מה חשוב לבדוק

לפני ששוכרים מחסן, חשוב לבדוק כמה דגשים מרכזיים. בין היתר מדובר בדגשים כגון:

  • גדול המחסנים – האם הגודל המוצע על ידי חברת האחסון אכן תואם את הדרישות.
  • תקופת ההשכרה – האם השכרת מחסן במקום אפשרית לתקופה הנדרשת וכן, האם יש גמישות ויכולת שינויים.
  • האם התנאים מאפשרים אחסון של ציוד או סחורה רגישים.
  • מהי מידת האבטחה של המקום. הדבר האחרון שבו מעוניינים הוא לגלות שהמקום נפרץ וחפצים יקרים וחשובים נגנבו, אבדו או הושחתו.
  • סוג המבנה – לצד מחסנים רעועים ומטים לנפול, יש גם כאלה שמתהדרים ביציבות ובחוזק יוצאים מהכלל.

 

צוות ארכינטו תמיד לשירותכם! לענות על שאלות, לתת עצות, ולנסות לפתור כל בעיה,  באדיבות ובמקצועיות.

בניית אתרים